תפריט סגור

רהיטים

רהיטים לבית

מוצר קיים בבית רהיטים שהינם גם פריט לא מבוטל כחלק לא מבוטל של עיצוב בית, לא פחות חשוב מתאורה תמונות שטיח או פריטי נוי הקיימים בבית. רהיטים בכללם עשויים לרוב מעץ מתכת פלסטיק בד וכמובן שילובם ביחד למוצר שימושי וגם פריט עיצוב בבית. אל לנו לטעות גם ברהיטים למשרד המכונים ריהוט משרדי.

רהיטים ואיכות
לרוב נהוג לחשוב כי רהיטים מיבוא הינם איכותיים, ועשויים מחמרי גלם באיכות גבוהה, אולם די לנו להביט בממט בוחן במוצר ולהבחין כי לרוב סוג העץ הינו MDF וברובם מצופים במלמין , פורמייקה או ציפוי אחר. אמנם ניתן למצוא בחנויות יוקרה רהיטי עץ המורכבים מעץ אלון, תרכובת סנדוויץ ואפילו מעץ דובדבן שנחשב לאיכותי חזק ועמיד לאורך שנים.

ריהוט
כיום ניתן לרכוש ריהוט משרדי העשויי גם מ-MDF ברמת גימור גבוהה, ובאיכות טובה ובעיצוב אשר לא מבייש אפילו משרד יוקרתי. הדברים אמורים גם לגבי מטבחים, וארונות מטבח הבנויים מהחומר הנל, אבל כמובן שאם חשקתם במעט יותר איכות, והפרוטה לא חסרה בכיסכם – תתמקדו ברהיטים הבנויים מחמרי גלם מעט יותר טובים, כגון עץ סנדוויץ- ברוב המקרים ואולי מעץ אלון, וכאן המקום להבין שעץ אלון שונה מעץ לבן. רבים מספקי ריהוט ביתי או ריהוט אחר נוהגים לציין כי המוצר עשווי מעץ לבן, ומי שלא מבין עלול לחשוב כי הכוונה לעץ אלון איכותי.

רהיטים ומחירים
כמו כל מוצר – המחיר הינו נגזרת של איכות. השאלה מהי התועלת שהרוכש מפיק מהמוצר ? חריגים לנושא זה הם איקאה משווקי ריהוט משרדי אשר חרטו על דגלם לשווק מוצרים איכותיים במחיר סביר ותחרותי. אולם לא מעט חברות קיימות בישראל משווקות רהיטים איכותיים במחיר סביר וכדאי.

עוד בנושא זה