תפריט סגור

אודות

אודות בית לי

בית ליבאתר מידע כללי בנושאים שונים, ואין לראות במידע המלצה או רעיון לביצוע צעד כלשהו. מנהלי האתר אינם יועצי השקעות, חברת בניה או משפצים וכדומה. לפני נקיטת צעד כלשהו – התייעצו רק עם מומחים מדופלמים מורשים בנושא ההחלטה שלכם. אתר בית לי מרכז את כל ההיבטים של בית , רכישה למגורים או השקעה נדלנית,מוצרים וריהוט, בנייה או שיפוץ כולל אנשי מקצוע משלב הייזמות של רכישת קרקע להשקעה ועד לכניסה למגורים או אופציית מכירה ו-או השכרה עם רווח. האתר מהווה את הכמיהה של רוב הישראלים השוקלים את הפן הכלכלי העיסקי כאפיק השקעות נדלן בישראל. מרכז את כל הקשור לבית מההתחלה : התחלת בניה, עיצוב בית עם אביזרים ומוצרים לבית כולל המלצות וטיפים בנושא בטון,קבלני בניה, ורכישת ריהוט. למיזם אתר בנושא בית השקעות בניה ונדלן מושקעים משאבי תוכן, פיתוח ועיצוב , בכדי לתת לכל קהילת הגולשים מידע מקיף ומגוון בתחום הנדלן.
באתר הושקעו משאבים לבניה עריכה ופרסום. לפרסום מוגבר באתר בתשלום פנו למנהל ישירות. חברות יבואנים, יצרנים ומשווקי מוצרים לבית. יש לכם מידע, הנחיות, טיפים הסברים או מאמרים. צרו עימנו קשר להוספה לאתר. מאמרים איכותיים בלבד. פרסום מוגבר באתר הינו בתשלום.

  • מומחים ויועצים : מידי פעם אנו נארח מומחים בתחומם בכל הנושאים המעניינים אותכם, והם מפנים לעיתים גם לקישורים של מידע נוסף או חברות בתחום. אין לראות בכך המלצה או הנחייה לביצוע צעד כלשהו, אלא רק קישור להרחבת ידע בלבד או הפניית תשומת ליבו של הקורא. אין אנו אחראים לתוכן המקושר מאתר זה, לטיבו או לאמינותו.

בית חלומי -בית בניה נדלן

תקוותנו כי האתר יתן מענה ומידע נגיש לכל, בן אם הנכם לקראת רכישת דירה למגורים מחברת השקעות ובין אם הנכם בעלי דירה, המעוניינים לשפר את בית המגורים, לשפץ או להרחיב.

באתר אינדקס נותני שירותים וחברות.
פורום בניה ונדלן – בבנייה
קטלוג מוצרים שלם החל מ : רהיטים, דלתות, סורגים, אביזרי אמבטיה, כלי בית, ועוד…
קטלוג המוצרים בעריכה ויוצג בהקדם.

מומחים המעוניינים לקחת חלק בעשייה בכתיבת מאמרים, סוגיות בניה, המלצות,
טיפים והדרכה מוזמנים לפנות אלינו.
מנהל ובעלים : מאגר
קידום ושיווק : אתר ביז 0524748988

רשמו מספר טלפון ליצירת קשר ללא סימן / או מקף -
ציוד כיבוי אש

מטף כיבוי אש

חלק לא מבוטל משמירה על הנכס אשר רכשתם זה שמירה עליו ממפגעים ותאונות בין אם …

Read More